Wzmocnienie współpracy ze środowiskiem naukowym


Szanowni Państwo,

 Warszawski oddział GDDKiA   planuje  wzmocnienie współpracy ze środowiskiem naukowym.  Najbliższym  z planowanych w tym kierunku krokiem jest ogłoszenie  przetargu  na  trzyletnią umowę ramową na  doradztwo i nadzór naukowy nad prowadzonymi przez nas inwestycjami. 

Zależy nam na tym, by  postępowanie zostało przeprowadzone w formule pozwalającej złożyć oferty  jak największej liczbie podmiotów reprezentujących środowisko naukowe.  Jesteśmy pewni, że  zapewni nam to  konkurencyjność ofert  i możliwość współpracy z najwybitniejszymi przedstawicielami  Nauki  w  Polsce  z obustronną korzyścią dla Skarbu Państwa  i środowiska naukowego.

By możliwe było spełnienie opisanych założeń  zapraszamy przedstawicieli Uczelni Wyższych, Instytutów  Badawczych i Naukowych  do podzielenia się wnioskami co do  wypracowanej przez GDDKiA    procedury rozstrzygania postępowań  na nadzór naukowy, zwłaszcza w zakresie przyjętych kryteriów pozacenowych.

Na państwa uwagi czekamy przez dwa tygodnie pod adresem mailowym apoteraj@gddkia.gov.pl

 

Zamówienie wyłączone spod stosowania ustawy PZP - wartość zamówienia do 30 tys. Euro

Zamówienia podlegające stosowaniu ustawy PZP – wartość zamówienia powyżej 30 tys. Euro

Wariant 1

Wariant 2

 

 

Warunki udziału w postępowaniu:

 

Warunki udziału w postępowaniu:

  •  

1.Posiadanie doświadczeniem, w wykonaniu (zakończeniu) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, usług o charakterze i złożoności adekwatnym do przedmiotu zamówienia.

  •  

2. Posiadanie uznanej kadry naukowo-badawczej – dr hab. i prof. lub zespołu ekspertów z uprawnieniami w zakresie dotyczącym przedmiotu zamówienia,

  •  

3. Udział w projektach badawczych i badawczo-rozwojowych nad technologiami innowacyjnymi (w zakresie uzależnionym od przedmiotu zamówienia),

 

1. Posiadanie doświadczeniem, w wykonaniu (zakończeniu) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, usług o charakterze i złożoności adekwatnym do przedmiotu zamówienia.

  •  

2.Posiadanie potencjału kadrowego uznanej kadry naukowo-badawczej – dr hab. iprof. lub zespołu ekspertów z uprawnieniami w zakresie dotyczącym przedmiotu zamówienia,

  •  

3.Udział w projektach badawczych i badawczo-rozwojowych nad technologiami innowacyjnymi (w zakresie uzależnionym od przedmiotu zamówienia)

 

 

Kryterium oceny ofert:

 

Kryterium oceny ofert:

Zgodnie z nowelizacją ustawy PZP, która weszła w życie  dn. 19.10.2014r. obligatoryjnie, poza ceną muszą być stosowane inne kryteria oceny ofert.

 

Kryterium oceny ofert: 100% cena

 

 

Kryterium oceny ofert: cena + kryteria pozacenowe (max. 20%):

 

  1. Liczba przyznanych grantów naukowych z NCBR, UE i tym podobne.

2.Liczba projektów naukowo – badawczych(ilość przyznawanych punktów można zróżnicować w zależności od wartości projektów)

3. Termin realizacji poszczególnych etapów przedmiotu zamówienia – w przypadku kiedy można takie wydzielić.

 

 

Kryterium oceny ofert:  cena + kryteria pozacenowe:

 

1.  Liczba przyznanych grantów naukowych z NCBR, UE i tym podobne.

2.Liczba projektów naukowo – badawczych (ilość przyznawanych punktów można zróżnicować w zależności od wartości projektów)

 3. Termin realizacji poszczególnych etapów przedmiotu zamówienia – w przypadku kiedy można takie wydzielić. –

 

Uwaga:

 

Warunki udziału w postępowaniu każdorazowo  powinny być związane z przedmiotem zmówienia i proporcjonalne do jego zakresu lub wartości.